Розташування

Прокладіть маршрут до Арт Холл вказавши своє місцерозташування


Мрія будь-якого городянина – квартира в центрі міста, і разом з тим, поодаль від швидкісного потоку автомобілів та міської метушні.

Новий сучасний клубний дім «Арт Хол» будується в історичній частині Києва, в Шевченківському районі на вулиці Воровського, 21. Тут відсутній напружений дорожній рух, як на крупних артеріях міста – проспекті Перемоги та вулиці Артема. До речі, саме на ці вулиці можна вільно виїхати з вулиці Воровського, на якій і знаходиться «Арт Хол».

Головна перевага дому - це його розташування в історичному та діловому центрі Києва. Окрім того, територія, на якій будується клубний дім «Арт Хол», входить до археологічної охоронної зони та у другої зони регулювання забудови столиці. Це означає, що в майбутньому по вулиці Воровського не передбачено масової житлової забудови. Достойне оточення серед пам‘ятників жилої архітектури дозволить клубному дому «Арт Хол» зберігати високу інвестиційну привабливість, як об‘єкта нерухомості.

В пішохідній досяжності знаходяться іноземні посольства, відділення банків, бізнес-центр «Ренесанс», готель «City Park Hotel», магазини, супермаркети, туристичні компанії та багато іншого.

В 10 хвилинах їзди на авто розташовано ресторани, салони краси, спортклуби, а також безліч бутиків одягу, салонів меблів, посуду та декору.