Учасники проекту

 • Забудовник-субпідрядник ЧАТ «Аеробуд»
  Забудовник-субпідрядник ЧАТ «Аеробуд»
  Стабільна компанія, що динамічно розвивається та працює на будівельному ринку України з 1995 року. В активі компанії десятки проектів по будівництву та реконструкції: аеропорт «Бориспіль», готель «Прем‘єр-Палас», офісний центр «УкрСібБанку», бізнес-центри «Іллінський» і «Леонардо», автосалон «INFINITY», логістичний комплекс «Чайка» та ін. ЧАТ «Аеробуд» входить до числа лідерів будівельної галузі України.
 • Консультант з реклами та продажів – ТОВ «Kanzas Real Estate»
  Консультант з реклами та продажів – ТОВ «Kanzas Real Estate»
  Компанія, що зарекомендувала себе як команда високоякісних спеціалістів з маркетингу, брендингу та організації продажів первинної житлової нерухомості ще з початку спільної роботи з девелопером над іншим проектом в Києві – житловим комплексом «Престиж Хол».
 • Девелопер проекту - компанія «Independence»
  Девелопер проекту - компанія «Independence»
  Це холдинг, до складу якого входить ряд компаній зі сфери нерухомості та будівництва. В даний час компанія веде проекти житлових комплексів преміум-класу у Києві (ЖК «Престиж Хол») та Дніпропетровську.
 • Акредитована студія дизайну – ТОВ «Арт Канзас»
  Акредитована студія дизайну – ТОВ «Арт Канзас»
  Студія є автором дизайнерських варіантів оформлення інтер‘єрів для кожної типової квартири клубного дому «Арт Хол». Крім того, у покупців квартир є можливість замовити індивідуальний дизайн-проект та послугу перепланування квартири  ще на стадії будівництва.