Паркінг

Просторий паркінг клубного дому «Арт Хол» відрізняється функціональністю і ергономічністю. Він розташований усередині стилобатної частини будівлі, займаючи поверхи з другого по четвертий.

Головною перевагою є той факт, що в паркінг можна потрапити, не виходячи з дому, а просто спустившись на ліфті. Паркування Вашого автомобілю займатиме мінімум часу.

Паркінг повністю забезпечує потреби мешканців в розміщенні своїх автомобілів, оскільки розрахований на 82 машиномісця. Спеціально для власників дворівневих і багатокімнатних апартаментів резервується по 2 машиномісця на квартиру.

Цілодобова охорона і відеоспостереження забезпечать повну схоронність Вашого автомобіля. Служба безпеки контролює в'їзд і виїзд всіх автомобілів, що виключає ймовірність несанкціонованого доступу сторонніх осіб на територію паркінгу.

Централізована система витяжної вентиляції і опалення забезпечує комфортну атмосферу в приміщеннях паркінгу в будь-яку пору року.

Система освітлення забезпечує власникам транспортних засобів хорошу видимість і дозволяє легко орієнтуватися в будь-який час доби.

завантаження карти...
Відділ продажів
  • Телефон: +38 (044) 496 90 90
    +38 (096) 818 65 20
  • E-mail: sale@arthall.ua
  • Адреса об'єкта: вул.Бульварно-Кудрявська, 21, м. Київ
  • Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 21, м. Київ
  • Графік роботи: Пн.-Пт.: з 10:00 до 19:00
    Сб.-Нд.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!