Дизайн квартир

Замовити дизайн

Поняття про красу і комфорт у домі в кожного своє. І життєвий простір повинен бути саме таким, як хочеться його власникові - стильним, естетичним, затишним, а можливо десь експресивним, зухвалим і сміливим. Одним словом таким, де господар відчуває себе по-справжньому вдома.

Індивідуальний дизайн - це завжди неповторність і ексклюзивність інтер'єру. Це створення максимально комфортних умов організації життєвого простору. Все це - мрія будь-кого з нас.

Розробка індивідуального дизайну квартир - приємний подарунок від девелопера проекту для покупців житла в клубному дому «Арт Хол». І першим етапом на шляху до мрії стане створення дизайн-проекту згідно з вашим стильовим побажанням. Слід зазначити, що при розробці проекту, архітектор надає до трьох варіантів оформлення приміщення.

Готовий дизайн-проект від студії «Арт Канзас» включає в себе пакет робочих креслень, за якими може працювати будівельна бригада, а також візуалізації, що дають досить повне уявлення про вигляд майбутнього інтер'єру після закінчення ремонтних робіт, встановлення меблів і декорування.

У дизайн-студії «Арт Канзас» працюють дизайнери й архітектори, які запропонують незвичайні рішення і допоможуть вам втілити багато інтер'єрних знахідок і новацій, що підкреслять його індивідуальність.

Крім того, наші дизайнери можуть допомогти вам у підборі необхідних матеріалів і елементів декору, згідно з розробленим дизайн-проектом. Безпосередньо в процесі ремонтних робіт спеціалісти студії виконують авторський нагляд.

Результатом спільної творчої роботи стане інтер'єр, який повністю відповідатиме вашому способу життя, звичкам, смакам і потребам. Студія «Арт Канзас» допоможе перетворити вашу квартиру на зразок стилю, унікального дизайну і справжню гордість господарів!

завантаження карти...
Відділ продажів
  • Телефон: +38 (044) 496 90 90
    +38 (096) 818 65 20
  • E-mail: sale@arthall.ua
  • Адреса об'єкта: вул.Бульварно-Кудрявська, 21, м. Київ
  • Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 21, м. Київ
  • Графік роботи: Пн.-Пт.: з 10:00 до 19:00
    Сб.-Нд.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!